30 września 2019 20:53 | Aktualności

Dzień Chłopaka

Dzisiejszy dzień w naszej szkole obfitował w klasowe uroczystości z okazji Dnia Chłopaka. Samorząd Uczniowski też pamiętał o naszych mężczyznach i z tej okazji przygotował apel, podczas którego odbyły się konkursy dla chłopców z klas V- VIII. No cóż konkurencje okazały się kłopotliwe - wiązanie krawatów, nawlekanie igły, podanie przepisu na syte danie. Nasi mężczyźni: Filip Wieczorkiewicz, Jakub Czyż, Dawid Piórkowski, Jakub Parol starali się sprostać zadaniom, a ich zmagania oceniało Jury w składzie:pani dyrektor - Bożena Zasłona, panie: Danuta Małaszek i Ewelina Wujkowska. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek.

Samorząd pamiętał także o pozostałych chłopcach naszej szkoły, dla których też było coś słodkiego.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszegoUśmiech

Dzień Chłopaka