02 września 2019 20:27 | Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Wakacje już dobiegły końca i znów zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy wrócili do murów naszej szkoły.

Pani Dyrektor – Bozena Zasłona bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Ze szczególną życzliwością  zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.

Następnie uczennice z klasy VI - Nikola Chrostowska i Klaudia Kuchta przypomniały o 80 rocznicy wybuchu II wojny  światowej, a następnie powitały wszystkich w nowym rozpoczynającym się roku szkolnym.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali sie ze swoimi wychowawcami.

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020