Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dalekiem - Klasa VI

Wychowawca

Katarzyna Stysiak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 koło eksperymentalne 7 Danuta Mróz
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
09:50 - 10:35 Geografia 8 Danuta Mróz
10:55 - 11:40 Muzyka 8 Iwona Hawryluk-Wdowiak
11:50 - 12:35 Język polski 8 Ewelina Wujkowska
12:45 - 13:30 Język polski 8 Ewelina Wujkowska
13:40 - 14:25 koło teatralne 15 Ewelina Wujkowska
zajęcia wyrównawcze - matematyka 8 Iwona Hawryluk-Wdowiak
14:35 - 15:20 Koło wokalne 8 Iwona Hawryluk-Wdowiak
zajęcia wyrównawcze język polski 15 Ewelina Wujkowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia 8 Danuta Małaszek
08:55 - 09:40 Godzina wychowawcza 8 Katarzyna Stysiak
09:50 - 10:35 Matematyka 8 Iwona Hawryluk-Wdowiak
10:55 - 11:40 Język angielski 8 Katarzyna Stysiak
11:50 - 12:35 Biologia Agata Piwowarska
12:45 - 13:30 Język niemiecki 8 Adela Kaczyńska
13:40 - 14:25 Religia 8 Iwona Zdziarstek
14:35 - 15:20 SKS sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Informatyka pracownia komputerowa Piotr Rydzewski
08:55 - 09:40 Matematyka 8 Iwona Hawryluk-Wdowiak
09:50 - 10:35 Historia 8 Danuta Małaszek
10:55 - 11:40 Technika 8 Agata Piwowarska
11:50 - 12:35 Język polski 8 Ewelina Wujkowska
12:45 - 13:30 Informatyka pracownia komputerowa Piotr Rydzewski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
10:55 - 11:40 Matematyka pracownia komputerowa Iwona Hawryluk-Wdowiak
11:50 - 12:35 Język polski 8 Ewelina Wujkowska
12:45 - 13:30 Język angielski 8 Katarzyna Stysiak
13:40 - 14:25 Plastyka 7 Anna Rojek
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Koło plastyczne 8 Anna Rojek
08:55 - 09:40 Język angielski 8 Katarzyna Stysiak
09:50 - 10:35 Matematyka 8 Iwona Hawryluk-Wdowiak
10:55 - 11:40 Język polski 8 Ewelina Wujkowska
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
13:40 - 14:25 Religia 8 Iwona Zdziarstek
14:35 - 15:20 Wychowanie do życia w rodzinie 8 Iwona Zdziarstek