23 kwietnia 2014 19:08 | Archiwum

Zajęcia o zdrowym odżywianiu w oddziale przedszkolnym

Nasz program "Zdrowe odżywianie nasze powołanie" trwa. Właśnie odbyły się zajęcia w zerówce, w których uczestniczyły dziewczęta z klasy szóstej oraz pani Marzena Grzymkowska jako ekspert w dziedzinie żywienia. Szóstoklasistki zabawnymi ale pouczającymi wierszykami o zdrowiu i higienie wprowadziły wszystkich w temat spotkania. Zrobiły też dzieciom mały test, który przedszkolaki zaliczyły na piątkę z plusem. Następnie pani Grzymkowska opowiedziała dzieciom co też kryje się w drugim śniadaniu. Dowiedzieliśmy się co tak naprawdę powinno jeść dziecko w tym wieku a czego raczej unikać. Przedszkolaki chętnie zabierały głos. A za chwilę podczas drugiego śniadania wiele z nich z dumą pokazywało swoje zdrowe śniadanka. Brawo dzieciaki!