Archiwum

28 czerwca 2014 21:40 | Archiwum

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Rozpoczęła ją nowa przewodnicząca Rady Samorządu Uczniowskiego, Klaudia Bordon, wprowadzeniem sztandaru szkoły i złożeniem raportu. Pełniąca obowiązki dyrektora pani Hawryluk powitała wszystkich obecnych i pozbyła się głosu na rzecz występujących przedszkolaków. Następnie wręczono wyróżnienia i nagrody tym uczniom, którzy zaparacowali na nie swoją nauką, czytelnictwem oraz sumiennym przychodzeniem do szkoły. 

W dalszej części znów głos zabrała Klaudia, która w imieniu uczniów złożyła podziękowania wszystkim pracownikom szkoły a także  rodzicom dbającym, by było nam tu jak najlepiej. Kolejnym punktem uroczystości był występ uczniów klasy VI. W żartobliwym programie podziękowali oni nauczycielom
i pozostałym pracownikom naszej zacnej uczelni za... no chyba za wszystko, co się dałoWyluzowany. Każdemu wręczyli własnoręcznie wykonane ordery. Na koniec swojego występu trochę ścisnęli nas za gardła (może nie dosłownie) - podziękowali swoim rodzicom obdarowując ich symbolicznie różą. To bardzo wzruszający moment. Potem jeszcze "pozbyli" się sztandaru przekazując go uczniom klasy piątej. Następnie ich wychowawczyni, pani Mróz kazała im złożyć uroczyste ślubowanie, że będą dobrze wspominać szkołę i wiernie służyć Ojczyźnie. Ponieważ nie było sprzeciwów wręczono im świadectwa ukończenia szkoły a niektórym także dodatkowe nagrody i dyplomy.
I był to ostatni punkt oficjalnej części. jeszcze tylko krótkie spotkania
w klasach i ...
                               WITAJCIE UKOCHANE WAKACJE!!! WyluzowanyUśmiechMrugnięcie 

Przeczytano: 532 razy. Wydrukuj|Do góry