03 września 2020 21:31 | Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2020/21

1 września 2020r. z radością przekroczyliśmy prog naszej szkoły. Pani dyrektor - Bożena Zasłona powitała calą społeczność szkolną, zgromadzonych rodziców, radę pedagogiczna oraz pracowników obsługi.

Głos zabrała równiez uczennica klasy VII - Nikola Chrostowska i złozyła wszystkim życzenia harmonijnego współżycia, wzajemnego szacunku, zgody i zrozumienia w tak szczególnym dla wszystkich roku.

Wspomniała także o 100 rocznicy bitwy warszawskiej. Zaznaczyła, iż jesteśmy potomkami zwycięzców wielkiej bitwy i powinniśmy okazać  im wdzięczni za to, czego dokonali sto lat temu. Zwyciężyli dzięki heroizmowi żołnierzy Wojska Polskiego, dzięki talentom dowódców Wojska Polskiego i dzięki poświęceniu polskiego narodu.

Na zakńczenie ksiądz Damian Małkowski pobłogosławił wszystkich na nowy rok szkolny 2020/2021.

Po części głównej wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021