26 czerwca 2020 08:10 | Aktualności

wakacyjne życzenia

Wakacje 2017 w Gminie Rząśnia - Gmina Rząśnia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Zakończyliśmy dzisiaj kolejny rok szklony, rok pełen niespodzianek i trudnych do przewidzenia okoliczności. Wszystkim nam było ciężko, szczególnie w czasie zdalnego nauczania, kiedy nie mogliśmy dzielić się na bieżąco swoimi emocjami, rozwiązywać pojawiających się problemów, wzajemnie się uczyć i tak po prostu być razem.

Tym bardziej z satysfakcją stwierdzam, że wszyscy, na miarę swoich możliwości, poradziliście sobie doskonale. Każdy z Was otrzymał promocję do następnej klasy,   a ósmoklasiści przystąpili do egzaminu zewnętrznego i ukończyli szkołę podstawową. Gratuluję Wam wszystkim osiągniętych wyników w nauce , zachowaniu, czy też innych: sportowych, artystycznych. Jeśli czujecie niedosyt, to pamiętajcie, wszystko przed Wami. Wierzcie w siebie i swoje możliwości, i uparcie dążcie do realizacji postawionych sobie celów.

Ósmoklasistom życzę, aby spełniły się Wasze marzenia, abyście dostali się do wybranych szkół, a tam  spotkali prawdziwych przyjaciół i ludzi, którzy będą Was wspierać i rozumieć.

Szczególne gratulacje składam uczniom wyróżnionym, którym praca zaowocowała świadectwami z czerwonym paskiem i nagrodami

Bardzo dziękuję też wszystkim rodzicom, za cały rok współpracy, za pomoc w organizacji uroczystości, wspólne rozmowy i zaangażowanie w tworzenie dobrego wizerunku naszej szkoły.

Teraz czas na odpoczynek. Bawcie się, cieszcie się każdym dniem, ale jednocześnie bądźcie rozsądni i rozważni.

Mam nadzieję, że we wrześniu wszyscy spotkamy się zdrowi i wypoczęci, i już normalnie będziemy pracować dla wspólnego dobra.  Pozdrawiam Was serdecznie

Bożena Zasłona