24 stycznia 2018 11:51 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Pośród zimnych styczniowych dni są dwa niezwykłe, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To oczywiście Święto Babci i Dziadka. Tradycją naszej szkoły jest zaproszenie naszych kochanych Babć i Dziadków na uroczystość przygotowaną przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Przybyłych gości ciepłymi słowami przywitała Pani Dyrektor, a następnie oddała głos artystom. Wystąpiły maluchy, dzieciaki z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście nie kryli wzruszenia. Rodzice przygotowali wspaniały poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Następnie wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki, tańce, skecze i teatr mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Uśmiech

Dzień Babci i Dziadka