Rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 3 września godzina 9.00

11 czerwca 2017 20:48 | Aktualności

Spotkanie z pisarką

Dnia 6 czerwca nasi najmłodsi uczniowie klas 0 - III uczestniczyli w spotkaniu z autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych p. Krystyną Śmigielską zorganizowanym w Długosiodle przez Gminne Centrum Informacji, Kultury , Sportu i Rekreacji. Pani Krystyna w ciekawy sposób opowiedziała nam o swoich marzeniach, m. in. o tym jak chciała zostać pisarką. Zaprezentowała kilka swoich książek (np."Tekla", "Węszący Renifer, czyli tydzień z ciocią Julią", " Mój przyjaciel Kwako") wykorzystując do tego wspaniałe rekwizyty. Nasze koleżanki z klasy III mogły podzielić się także swoimi marzeniami. W postać piosenkarki wcieliła się Aleksandra Dzik, natomiast Amelia Pakieła świetnie zagrała rolę aktorki biorąc udział w jednej ze scenek opisanych w książce pani Krystyny. Po takim spotkaniu na pewno nasi najmłodsi uczniowie chętnie będą sięgali po książki, rozwijali swoje umiejętności czytelnicze i dążyli do spełnienia marzeń.

Spotkanie z pisarką