Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dalekiem - Klasa VI

Wychowawca

Danuta Mróz

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Język angielski 2 Katarzyna Stysiak
09:50 - 10:35 Religia 7 Iwona Zdziarstek
10:55 - 11:40 Język polski 7 Bożena Zasłona
11:50 - 12:35 Przyroda 2 Danuta Mróz
12:45 - 13:30 Matematyka 2 Iwona Hawryluk-Wdowiak
13:40 - 14:25 zajęcia dodatkowe-matematyka
zajęcia dodatkowe-język angielski Katarzyna Stysiak
14:35 - 15:20 Koło wokalno-taneczne Iwona Hawryluk-Wdowiak
zajęcia wyrównawcze

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Matematyka Iwona Hawryluk-Wdowiak
09:50 - 10:35 Język angielski Katarzyna Stysiak
10:55 - 11:40 Język polski Bożena Zasłona
11:50 - 12:35 Przyroda Danuta Mróz
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne Danuta Mróz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia techniczne 2 Agata Piwowarska
08:55 - 09:40 Język polski 2 Bożena Zasłona
09:50 - 10:35 Godzina wychowawcza 7 Danuta Mróz
10:55 - 11:40 Matematyka 2 Iwona Hawryluk-Wdowiak
11:50 - 12:35 Wychowanie fizyczne Danuta Mróz
12:45 - 13:30 Zajęcia komputerowe pracownia komputerowa Piotr Rydzewski
13:40 - 14:25 Muzyka 7 Iwona Hawryluk-Wdowiak
14:35 - 15:20 Koło plastyczne Anna Rojek

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Historia pracownia komputerowa Anna Rojek
09:50 - 10:35 Język angielski pracownia komputerowa Katarzyna Stysiak
10:55 - 11:40 Język polski 2 Bożena Zasłona
11:50 - 12:35 Matematyka 2 Iwona Hawryluk-Wdowiak
12:45 - 13:30 Przyroda 2 Danuta Mróz
13:40 - 14:25 Religia 7 Iwona Zdziarstek
14:35 - 15:20 Wychowanie do życia w rodzinie 7 Iwona Zdziarstek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski 2 Bożena Zasłona
08:55 - 09:40 Język polski 2 Bożena Zasłona
09:50 - 10:35 Matematyka pracownia komputerowa Iwona Hawryluk-Wdowiak
10:55 - 11:40 Język niemiecki 8 Dorota Stadnik
11:50 - 12:35 Historia 2 Anna Rojek
12:45 - 13:30 Plastyka 2 Anna Rojek
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
15:30 - 16:30 SKS