Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Dalekiem - Klasa VIII

Wychowawca

Katarzyna Stysiak

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Godzina wychowawcza 2 Katarzyna Stysiak
09:50 - 10:35 Chemia 7 Remigiusz Kluska
10:55 - 11:40 Historia 2 Danuta Małaszek
11:50 - 12:35 Fizyka 7 Marzena Kulesza
12:45 - 13:30 Religia 2 Damian Małkowski
13:40 - 14:25 Język angielski 2 Katarzyna Stysiak
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki 2 Adela Kaczyńska
08:55 - 09:40 Język niemiecki 2 Adela Kaczyńska
09:50 - 10:35 Matematyka 2 Iwona Hawryluk-Wdowiak
10:55 - 11:40 Język polski 2 Bożena Zasłona
11:50 - 12:35 Geografia 2 Danuta Mróz
12:45 - 13:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
13:40 - 14:25 Koło miłośników języka angielskiego 7 Katarzyna Stysiak
zajęcia wyrównawcze - matematyka 8 Iwona Hawryluk-Wdowiak

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Chemia 7 Remigiusz Kluska
09:50 - 10:35 Język polski 2 Bożena Zasłona
10:55 - 11:40 Wiedza o społeczeństwie 2 Mariola Maksiak
11:50 - 12:35 Fizyka 7 Marzena Kulesza
12:45 - 13:30 Matematyka 2 Iwona Hawryluk-Wdowiak
13:40 - 14:25 Edukacja dla bezpieczeństwa pracownia komputerowa Piotr Rydzewski
14:35 - 15:20 Informatyka pracownia komputerowa Piotr Rydzewski

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Doradztwo zawodowe 2 Mariola Maksiak
08:55 - 09:40 Wiedza o społeczeństwie 2 Mariola Maksiak
09:50 - 10:35 Język angielski 2 Katarzyna Stysiak
10:55 - 11:40 Matematyka 2 Iwona Hawryluk-Wdowiak
11:50 - 12:35 Język polski 2 Bożena Zasłona
12:45 - 13:30 Historia 2 Danuta Małaszek
13:40 - 14:25 Religia 2 Damian Małkowski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 Biologia 2 Agata Piwowarska
09:50 - 10:35 Matematyka 2 Iwona Hawryluk-Wdowiak
10:55 - 11:40 Język angielski 2 Katarzyna Stysiak
11:50 - 12:35 Język polski 2 Bożena Zasłona
12:45 - 13:30 Język polski 2 Bożena Zasłona
13:40 - 14:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz
14:35 - 15:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna/teren Danuta Mróz